Matteo Darmian na celowniku Fiorentiny

ACF Fiorentina ustawia się w kolejce po zawodnika Torino, według doniesień drużyna Fiorentiny chciałaby latem pozyskać Matteo Darmiana, jest tylko jeden problem nie tylko fioletowi chcą pozyskać tego zawodnika, dlatego walka o transfer zawodnika będzie trwała przez najbliższe miesiące.

Matteo Darmian zaliczył wspaniałe występy przez ostanie 18 miesięcy swojej kariery co wzbudziło zainteresowanie innych klubów. Według La Nazione, 25-latek stał się celem Fiorentiny, Vincenzo Montella chciałby widzieć utalentowanego gracza w swojej drużynie.

Darmian w obecnym sezonie zaliczył 29 występów dla Torino, również zaliczył występy dla Reprezentacji Włoch. Dobra postawa przyciąga inne kluby, na który klub zdecyduje się Darmian dowiemy się w najbliższym czasie, oczywiście dla Fiorentiny byłoby to bardzo dobre wzmocnienie.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.