Montella: wygrana zwiększa morale

Po wygranej Fiorentiny nad Ceseną 3:1, trener gospodarzy Vincenzo Montella stwierdził, że ta wygrana zwiększa morale drużyny, które są bardzo ważne przed czwartkowym spotkaniem półfinału Ligi Europy, w którym Fiorentina zmierzy się na wyjeździe z Sevillą.

Po czterech porażkach z rzędu w Serie A, drużyna Fiorentiny w końcu się przełamała i wygrała spotkanie, po meczu trener Fiorentiny powiedział: „Jest to ważna wygrana, zwiększa morale zawodników oraz dodaje im pewności siebie. Chcieliśmy wrócić aby wrócić na piąte miejsce w Serie A, a teraz na spokojnie możemy skupić się na czwartkowym spotkaniu przeciwko Sevilli. Obserwowałem Sevillę, która zagrała w ten weekend przeciwko Realowi Madryt, jest to solidna drużyna”.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.