Inter obserwuje Gomeza

Według niektórych źródeł, Inter Mediolan obserwuje Mario Gomeza, który mógłby trafić do Mediolanu w przypadku gdyby klub opuścił Mauro Icardi. Inter musi szybko podjąć decyzję aby móc zarobić na Icardim, odpowiednim momentem będzie letnie okno transferowe.

Mario Gomez który do Fiorentiny trafił w 2013 roku, niestety zawodnik kilkukrotnie zmagał sięz urazem kolana, co na dłuższy czas wykluczało go z gry, jednak gdy Niemiec jest zdrowy jest dużym wzmocnieniem składu Fiorentiny. W obecnym sezonie Gomez zdobył9 goli, oraz zaliczył 4 asysty. Oczywiście te plotki transferowe to tylko plotki, jest mało prawdopodobne aby Gomez opuścił Fiorentinę, szczególnie że jeszcze tak niedawno powiedział, że bardzo chciałby pozostać tutaj i zakończyć swoją karierę.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.