Pasqual przedłużył kontrakt z Fiorentiną

ACF Fiorentina przedłużyła kontrakt ze swoim kapitanem, Manuel Pasqual podpisał nowy kontrakt który będzie obowiązywał do czerwca 2016 roku. Obecna umowa zawodnika wygasała z końcem obecnego sezonu, a wiele się mówiło o zainteresowaniu zawodnikiem przez Inter Mediolan.

Manuel Pasqual do Fiorentiny trafił w 2005 roku z Arezzo, od tego czasu zagrał w barwach Fiorentiny 330 spotkań w których zdobył 10 goli. Dzięki przedłużeniu kontraktu zawodnik będzie mógł pomagać swojej drużynie przez kolejny sezon. Mimo zainteresowania ze strony Interu, zawodnik z chęcią pozostał w drużynie Fiorentiny, za co będzie nagrodzony przez kibiców już podczas kolejnego spotkania.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.