Gignac może trafić do Fiorentiny

André-Pierre Gignac już latem może trafić do Fiorentiny na zasadzie wolnego transferu, francuskie media sugerują, że włoska Fiorentina prawdopodobnie zaproponuje zawodnikowi Olympique Marsylia kontrakt, który skłoni go na przenosi do Włoch, obecny kontrakt zawodnika wygasa bowiem 30 czerwca 2015 roku.

Według Le10Sport drużyna Fiorentiny w walce o pozyskanie Gignaca ma za rywali głównie kluby angielskie, mowa o Newcastle United, West Ham United , Southampton, QPR i West Bromwich Albion.

29-letni André-Pierre Gignac do drużyny Olympique Marsylia trafił w 2010 roku z francuskiej Toulouse. W obecnym sezonie zawodnik zdobył 20 goli w 36 meczach w Ligue 1. Takie statystyki na pewno zachęcają Montellę aby pozyskać tego doświadczonego gracza.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.