Według doniesień, pomocnik Tottenhamu Hotspur, Paulinho przyciąga zainteresowanie Vincenzo Montelli, który już w letnim oknie transferowym miałby pozyskać Brazylijczyka. Jak na razie nie ma konkretnych informacji jakoby obydwa kluby rozpoczęły rozmowy w sprawie przenosin zawodnika do Fiorentiny, jednak w najbliższym czasie fioletowi mogą się zgłosić po gracza.

26-latek który w barwach Tottenhamu występuje od 2013 roku miałby zastąpić Alberto Aquilaniego, którego kontrakt niebawem wygasa oraz miałby stać się następcą David Pizarro, który już coraz częściej zmaga się z kontuzjami, a wiek 35 lat świadczy już o niedługim końcu kariery.

Według La Nazione, Tottenham i Fiorentina najwcześniej rozpoczną rozmowy po rozegraniu rewanżu Ligi Europy, w którym fioletowi zagrają z Sevillą. Paulinho nie po raz pierwszy łączony jest z Serie A, już wcześniej zawodnikiem interesowały się: Juventus, AS Roma czy też Napoli.

Paulinho w obecnym sezonie rozegrał dla Tottenhamu 15 spotkań, w poprzednim sezonie rozegrał ich 19. Czy ten gracz mógłby być odpowiednim wzmocnieniem drużyny Fiorentiny ? Ciężko powiedzieć, jednak jest to dobry gracz, który również otrzymuje swoje szanse w Reprezentacji Brazylii, a więc jego potencjał jest doceniany przez selekcjonera.

admin Transfery

Dodaj komentarz