Iličič: zasłużenie pokonaliśmy Empoli

Josip Iličič zdobył dwa gole i zaliczył asystę podczas wygranego spotkania z Empoli, zawodnik po meczu pochwalił cała drużynę za wolę walki a szczególnie Mohameda Salaha, który po pojawieniu się na boisku wniósł ożywienie w drużynie oraz zdobył gola na 2:1.

Po meczu w rozpmowie dla Sky Sport Italia, Iličič powiedział: „Zagraliśmy dobry mecz i zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Empoli zagrało dobry mecz, mogło wyrwać nam punkty, jednak zachowaliśmy spokój. Mohamed Salah dał nam ożywienie po pojawieniu się na boisku, jego szybkość jest ogromnym atutem. Teraz przed nami ciężki rewanż w Lidze Europy, do ostatniego gwizdka nic nie jest przesądzone, damy z siebie wszystko aby wygrać to spotkanie i awansować do finału”.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.