Zapowiedź: Swensea City – Crystal Palace

Chyba mało kto jest w stanie przewidzieć wynik sobotniego pojedynku pomiędzy Swensea City a Crystal Palace, zagrają ze sobą dwie bardzo nieprzewidywalne na chwilę obecną drużyny, Swensea walcząca o utrzymanie i Crystal próbujące podnieść się po pięciu porażkach ligowych z rzędu.

W spotkaniach pomiędzy obiema ekipami bardzo często padają wyniki remisowe, w pięciu ostatnich pojedynkach aż trzykrotnie padł remis, po razie wygrało Swensea i Crystal. Po raz ostatni obie ekipy spotkały się pod koniec 2015 roku, wtedy to kibice zgromadzenie na Selhurst Park obejrzeli bezbramkowy remis. Ostatnie spotkania kończyły się wynikami:
Crystal Palace – Swensea City 0:0
Crystal Palace – Swensea City 1:0
Swensea City – Crystal Palace 1:1
Swensea City – Crystal Palace 1:1
Crystal Palace – Swensea City 0:2

Jeżeli chodzi o sytuację kadrową, w drużynie Swensea City z powodu kontuzji nie zagra jedynie Ki Sung-yueng natomiast w drużynie prowadzonej przez Alana Pardewa jest prawdziwy szpital, z powodu urazów nie zagrają: Kwesi Appiah, Yannick Bolasie, Bakary Sako, James McArthur, Jason Puncheon i Joe Ledley, z powodu trzy-meczowego zawieszenia nie zagra Connor Wickham.

Nasz typ:
Swensea City – Crystal Palace 2:1

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.