Chyba mało kto spodziewa się żeby na White Hart Lane beniaminek z Watford mógł sprawić niespodziankę i pokonać będący w znakomitej formie Tottenham. Faworytem zdecydowanie będzie trzeci w tabeli Tottenham, który będzie do końca sezonu walczył o miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów.

Po raz ostatni obie ekipy spotkały się pod koniec grudnia, wtedy to dosyć szczęśliwie wygrał Tottenham pokonując rywala 2:1, gola na wagę zwycięstwa w 89 minucie zdobył Son Heung-Min. Ostatnie pięć pojedynków między tymi drużynami kończyło się za każdym razem zwycięstwem Tottenhamu, spotkania kończyły się wynikami:
Watford – Tottenham 1:2
Watford – Tottenham 0:1
Watford – Tottenham 0:1
Watford – Tottenham 1:2
Tottenham – Watford 3:1

Obie ekipy nie mają zbytnio problemów do narzekania z powodu urazów, w Tottenhamie kontuzjowani są Clinton N’Jie i Jan Vertonghen natomiast za kartki pauzować będą Ryan Mason i Dele Alli, brak tego ostatniego może być faktycznie problemem dla Tottenhamu. W drużynie Watford z kontuzją zmaga się jedynie Tommy Hoban a za kartki pauzować będzie Miguel Britos. Do drużyny wróci natomiast Joel Ekstrand.

Nasz typ:
Tottenham – Watford 2:0

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz