Stoke City kontra Everton, to spotkanie dwóch sąsiadów z tabeli Premier League, już w sobotę o 16:00 dowiemy się która z tych drużyn odniesie zwycięstwo, czy też spotkanie zakończy się remisem, na pewno emocji nie zabraknie.

Po raz ostatni obie ekipy zagrały ze sobą 28 grudnia, po fantastycznym spotkaniu pełnym emocji zwycięsko wyszła drużyna Stoke City, pokonując rywala 4:3. We wcześniejszych meczach patrząc na ostatnie pięć pojedynków wyniki są wyrównane, trzykrotnie wygrała drużyna Stoke, raz wygrał Everton i raz padł remis, spotkania kończyły się wynikami:
Everton – Stoke City 3:4
Stoke City – Everton 2:0
Everton – Stoke City 0:1
Stoke City – Everton 1:1
Everton – Stoke City 4:0

W sobotę spotkają się ze sobą drużyny mające spore problemy kadrowe, Stoke City na liście kontuzjowanych graczy ma takie nazwiska jak: Shay Given, Ryan Shawcross, Marc Wilson, Charlie Adam natomiast za kartki pauzować będą Geoff Cameron i Philipp Wollscheid. W Evertonie sytuacja nie jest lepsza, tutaj z kontuzjami zmagają się: Tyias Browning, Tony Hibbert, Muhamed Besic, Kevin Mirallas, Tim Howard i John Stones, największą stratą jest natomiast zawieszenie najlepszego strzelca drużyny, mowa tutaj o Lukaku, który przekroczył limit żółtych kartek.

Nasz typ:
Stoke City – Everton 2:1

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz