Zapowiedź: Newcastle United – West Brom Albion

Do ciekawego pojedynku ligowego w Premier League dojdzie w sobotę o 16:00, Newcastle United znajdujący się w strefie spadkowej podejmować będzie West Brom Albion, będący na 14 pozycji.

Dla Newcastle jest to spotkanie które trzeba koniecznie wygrać, chociaż rywal do najłatwiejszych nie należy, West Brom jest drużyną nieprzewidywalną która chociażby zremisowała na wyjeździe z Chelsea Londyn a nie potrafiła sobie poradzić z ostatnią Aston Villą, z którą zremisowała 0:0.

W ostatnich pojedynkach tych drużyn wiele goli nie zobaczyliśmy, w ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach zobaczyliśmy 9 goli, dwukrotnie wygrywał Newcastle, dwukrotnie West Brom Albion i raz padł remis, spotkania kończyły się wynikami:
West Brom Albion – Newcastle United 1:0
Newcastle United – West Brom Albion 1:1
West Brom Albion – Newcastle United 0:2
West Brom Albion – Newcastle United 1:0
Newcastle United – West Brom Albion 2:1

Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe tutaj poważne problemu na Newcastle United, kontuzjowani są: Curtis Good, Sylvain Marveaux, Papiss Demba Cissé, Vurnon Anita, Massadio Haidara, Gabriel Obertan i Tim Krul. Zawieszenia za kartki są: Jamaal Lascelles, Chancel Mbemba, Paul Dummett, Jack Colback, Siem de Jong i Kevin Mbabu.

W drużynie West Brom Albion z kontuzjami zmagają się: James Morrison i Callum McManaman a za kartki zawieszeni są: Chris Brunt i Jonny Evans.

Nasz typ:
Newcastle United – West Brom Albion 2:1

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.