Zapowiedź: Liverpool – Sunderland

W sobotę o 16:00 Liverpool FC zmierzy się z walczącym o utrzymanie Sunderlandem, w ostatnim spotkaniu tych drużyn rozegranym 30 grudnia ze zwycięstwa cieszyła się ekipa The Reds, wygrywając mecz 1:0 po golu Benteke.

Tym razem Liverpool również musi wygrać i nie może pozwolić sobie na wpadkę, jeżeli chce się nadal liczyć w walce o rozgrywki europejskie, w ostatniej kolejce Liverpool przegrał z Leicester City 0:2 a Sunderland przegrał z Manchesterem City 0:1.

W ostatnich bezpośrednich pojedynkach tych drużyn, na pięć ostatnich meczów, cztery z nich wygrał Liverpool a raz padł remis bezbramkowy, spotkania kończyły się wynikami:
Sunderland – Liverpool 0:1
Sunderland – Liverpool 0:1
Liverpool – Sunderland 0:0
Liverpool – Sunderland 2:1
Sunderland – Liverpool 1:3

Klopp ma ogromne problemy kadrowe w The Reds, z kontuzjami zmagają się: Joseph Gomez, Danny Ings, Martin Skrtel, Divock Origi, Jordan Rossiter, Daniel Sturridge natomiast za kartki pauzuje Philippe Coutinho.

W drużynie Sunderlandu panuje lepsza atmosfera, tutaj kontuzjowani są jedynie: Adam Matthews, Sebastian Larsson natomiast po zawieszeniu wraca Younes Kaboul.

Nasz typ:
Liverpool – Sunderland 1:1

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.