Na problemy Aguero, tak może śmiało powiedzieć każdy kibic Manchesteru City, tym razem The Citizens podejmowali na wyjeździe Sunderland, i tylko jedyny gol właśnie w wykonaniu Sergio Aguero dał cenną wygraną drużynie Pellegriniego, która ciągle walczy o tytuł mistrza Anglii.

Broniący się przed spadkiem Sunderland sprawił ogromne problemy Manchesterowi City, kibice zobaczyli tylko jednego gola z 16 minuty, kiedy do siatki trafił Aguero, później jedni bronili wyniku, drudzy starali się wyrównać wynik spotkania. Niestety tylko jeden gol, sprawił, że spotkanie momentami było bardzo nudne, chociaż Sunderland pokazał charakter i jeżeli tak drużyna będzie grała w kolejnych meczach ma duże szanse na utrzymanie się w lidze.

Jedni i drudzy mają konkretne cele w tym sezonie, Manchester City goni Leicester City i już w najbliższy weekend obie drużyny zagrają bezpośredni pojedynek a Sunderland, który w styczniu przeprowadził kilka ciekawych transferów, rozpoczął bój o utrzymanie, jak na razie tracąc do bezpiecznej pozycji tylko 4 punkty.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz