Sunderland – Manchester City 0:1

Na problemy Aguero, tak może śmiało powiedzieć każdy kibic Manchesteru City, tym razem The Citizens podejmowali na wyjeździe Sunderland, i tylko jedyny gol właśnie w wykonaniu Sergio Aguero dał cenną wygraną drużynie Pellegriniego, która ciągle walczy o tytuł mistrza Anglii.

Broniący się przed spadkiem Sunderland sprawił ogromne problemy Manchesterowi City, kibice zobaczyli tylko jednego gola z 16 minuty, kiedy do siatki trafił Aguero, później jedni bronili wyniku, drudzy starali się wyrównać wynik spotkania. Niestety tylko jeden gol, sprawił, że spotkanie momentami było bardzo nudne, chociaż Sunderland pokazał charakter i jeżeli tak drużyna będzie grała w kolejnych meczach ma duże szanse na utrzymanie się w lidze.

Jedni i drudzy mają konkretne cele w tym sezonie, Manchester City goni Leicester City i już w najbliższy weekend obie drużyny zagrają bezpośredni pojedynek a Sunderland, który w styczniu przeprowadził kilka ciekawych transferów, rozpoczął bój o utrzymanie, jak na razie tracąc do bezpiecznej pozycji tylko 4 punkty.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.