Karuzela formy w Manchesterze United trwa w najlepsze, drużyna ma albo wzloty albo upadki, nie potrafi utrzymać równej formy, przed tygodniem ekipa czerwonych diabłów przegrała przed własną publicznością 0:1 z Southampton a we wtorek nie dała żadnych szans Stoke City, rozbijając rywala 3:0.

Co sądzić o Manchesterze, czy to drużyna, która ma szanse na walkę o Ligę Mistrzów, czy to drużyna, która może znaleźć się w pierwszej szóstce ale do Ligi Mistrzów nie pasuje, jak na razie ciężko coś na ten temat powiedzieć. Louis van Gaal przed meczem ze Stoke sam poinformował, że może opuścić drużynę, z tym że właściciele klubu postanowili nieco inaczej, i razem doszli do porozumienia, że holender poprowadzi Manchester do końca sezonu.

Wraz z tą informacją kończy się kolejny etap Manchesteru, z trenerem który miał wiele zrobić a zaledwie nieco podbudował drużynę. Wracając do wtorkowego spotkania, tutaj od samego początku inicjatywę przejęli gracze z United, do brami trafiali Lingard, Martial oraz Ronney.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz