Sturridge zastanawia się nad opuszczeniem Liverpoolu

Daniel Sturridge nie chce dalej wysłuchiwać nagonki na jego ciągłe kontuzje, dlatego będzie chciał już latem zmienić barwy klubowe, takie informacje opublikowały dzisiaj angielskie media.

Sturridge, który do Liverpoolu trafił z Chelsea Londyn w 2013 roku, obecnego sezonu nie może uznać do udanych, zagrał tylko w pięciu spotkaniach strzelając w nich 2 gole. Większość obecnego sezonu zawodnik spędza na leczeniu kontuzji. Taka sytuacja spowodowała, że wielu zaczęło wypominać zawodnikowi kontuzje co jemu samemu się nie spodobało.

Tak napięta sytuacja spowodowała nawet, że wielu wypomniało zawodnikowi że nie przykłada się w 100 procentach do rehabilitacji, dlatego te urazy powracają. To wszystko szybko znalazło wypowiedź w słowach gracza, który dalej nie chce tego wszystkiego wysłuchiwać i zaczyna szukać drogi ucieczki.

Czy te doniesienia okażą się prawdą, ciężko powiedzieć, gdyby Sturridge wrócił do pełnej formy i nie łapał więcej kontuzji na pewno kibice wybaczyliby mu i przestali wypowiadać takie rzeczy na jego temat.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.