Najlepszym graczem stycznia zostaje Sergio Aguero

Sergio Aguero został wybrany najlepszym graczem Premier League w styczniu, natomiast Ronald Koeman został wybrany najlepszym trenerem stycznia w Premier League.

Argentyńczyk w styczniu w lidze wpisał się pięciokrotnie na listę strzelców oraz zanotował jedną asystę, w przypadku Koemana mówimy o całej drużynie Southampton którą w styczniu poprowadził do trzech zwycięstw, do tego drużyna zaliczyła na początku stycznia jedną porażkę z Norwich. Następnie Southampton pokonał Watford 2:0, West Brom Albion 3:0 i Manchester United 1:0.

Sergio Aguero zdobywał gole w następujących meczach:
Watford – Manchester City – 1 gol Aguero
Manchester City – Crystal Palace – 2 gole i 1 asysta Aguero
West Ham United – Manchester City – 2 gole Aguero

Obydwaj panowie w zupełności zasłużyli na wręczone nagrody, miejmy nadzieję, że to ich zmotywuje do kolejnych fantastycznych miesięcy, szczególnie że koniec sezonu zbliża się dużymi krokami. Przed nami pozostało już 13 kolejek ligowych.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.