Marko Arnautović z niską kwotą wykupu

Każdy kto oglądał spotkania Stoke City wie że Marko Arnautović jest kluczowym graczem na boisku, który budzi zainteresowanie innych większych klubów. Z informacji które zostały opublikowane w ostatnich dniach wynika, że gracz ma w kontrakcie bardzo niską kwotę wykupu ze Stoke, bo zaledwie 12,5 miliona funtów, jak na takie umiejętności gracza jest to bardzo niska kwota.

Kiedy Marko Arnautović przenosił się w 2013 roku z Werderu Brema do Stoke City wszyscy zdawali sobie sprawę, że może być ważnym wzmocnieniem dla klubu. W pierwszym swoim sezonie rozegrał 30 spotkań ligowych w których zdobył 4 gole i zaliczył 10 asyst. W kolejnym sezonie rozegrał 29 spotkań, strzelił jednego gola i zaliczył 6 asyst. Jednak dopiero w obecnym sezonie Marko daje z siebie wszystko, w 22 meczach jak na razie zdobył 7 goli o odnotował 4 asysty, co od razu przykuło uwagę innych klubów.

Wracając do klauzuli, może ona zostać aktywowana w przypadku gdy graczowi pozostanie 12 miesięcy do końca obecnego kontraktu, taka właśnie sytuacja będzie miała miejsce w lipcu i wtedy na pewno kluby zaczną walczyć o pozyskanie gracza.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.