Rozlosowano pary 5 rundy FA Cup

Poznaliśmy pary piątej rundy FA Cup a więc Pucharu Anglii, wśród par jest prawdziwy hit, spotkanie Chelsea Londyn z Manchesterem City. Zwycięzcy tych spotkań będą mieli zapewniony udział w ćwierćfinale FA Cup, czym bliżej końca będzie robiło się coraz bardziej emocjonująco.

Spotkania 5 rundy, a więc 1/8 finału FA Cup zostaną rozegrane 20 lutego o godzinie 16:00, jak na razie nie mamy jeszcze dwóch par, ponieważ spotkania West Brom Albion – Peterborough i Liverpool – West Ham United w 4 rundzie FA Cup zakończyły się remisem i będą powtórzone 9-10 lutego.

Oto pary jakie poznaliśmy podczas losowania:
Chelsea – Manchester City
Reading – West Brom/Peterborough
Watford – Leeds
Shrewsbury – Manchester United
Blackburn – Liverpool/West Ham
Tottenham – Crystal Palace
Arsenal – Hull
Bournemouth – Everton

Łatwe zadanie powinni mieć gracze Manchesteru United, którzy trafili na Shrewsbury występujący w League One. Arsenal Londyn również nie powinien mieć problemu z wyeliminowaniem Hull City. Bardzo ciekawie zapowiada się natomiast pojedynek Bournemouth – Everton.

Dodaj komentarz

Szukaj

Archiwa

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.