Niedzielny hit w Premier League to spotkanie Chelsea Londyn kontra Manchester United, dwóch drużyn które są obecnie najbardziej nieprzewidywalnymi drużynami w lidze, będąca w kryzysie Chelsea zalicza w ostatnim razie bardzo dużo remisów natomiast Manchester United, potrafi pokonać na wyjeździe chociażby Liverpool aby później przegrać u siebie po słabym spotkaniu z Southampton.

Ostatni raz obie ekipy zagrały pod koniec roku, mimo dużych emocji w tym meczu wynik zakończył się bezbramkowo. Patrząc na ostatnie pięć spotkań, widzimy dwie wygrane Chelsea i trzy remisy. We wszystkich tych spotkaniach zobaczyliśmy dwie czerwone kartki. Wyniki ostatnich spotkań:
Manchester United – Chelsea Londyn 0:0
Chelsea Londyn – Manchester United 1:0
Manchester United – Chelsea Londyn 1:1
Chelsea Londyn – Manchester United 3:1
Manchester United – Chelsea Londyn 0:0

Chelsea Londyn nie ma większych problemów zdrowotnych, kontuzjowani są Falcao i Loïc Remy, którzy i tak nie występowali zbyt często, natomiast do drużyny w styczniu dołączył Pato i wszyscy będą chcieli zobaczyć na co stać Brazylijczyka na boisku. W drużynie Manchesteru United zabraknie kontuzjowanych: Luke Shaw, Antonio Valencia, Marcos Rojo i Ashley Young natomiast za kartki pauzować będą: Bastian Schweinsteiger i Phil Jones.

Nasz typ:
Chelsea Londyn – Manchester United 1:0

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz