Jorge Mendes pełniący rolę agenta Renato Sanchesa potwierdził, że w styczniowym oknie transferowym Manchester United złożył za jego klienta ofertę w wysokości 40 milionów euro + 20 milionów euro bonusów, jednak Benfica Lizbona odrzuciła tą ofertę oczekując kwoty 60 milionów euro plus ewentualne bonusy.

Widać, że Manchester United wykłada ogromne pieniądze za młodych graczy, tak było w przypadku Martiala, który z Monaco przeniósł się do Czerwonych Diabłów, tym razem również nie szczędzili oferty, która ostatecznie została odrzucona.

Zaledwie 18-letni Renato Sanches ma na swoim koncie dopiero 12 występów w pierwszej drużynie Benfiki, w której podczas tych spotkań zdobył dwa gole. Grający zazwyczaj na pozycji pomocnika gracz od razu przyciągnął uwagę Manchesteru United, tylko czy aż takie duże pieniądze są potrzebne aby wzmacniać tak młodymi graczami drużynę ? Czy to tylko pomysł van Gaala.

Oczywiście pozyskanie Martiala, o ile budziło wiele opinii na temat bardzo wysokich kwot transferu, to sam zawodnik w nowej drużynie spisuje się rewelacyjnie.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz