Adebayor chce ponownie podpić Premier League

Emmanuel Adebayor po prawie półrocznej przerwie ponownie związał się z klubem z Premier League, tym razem reprezentant Togo podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu z Crystal Palace, zawodnik chce ponownie dać o sobie znać w jednej z najlepszych lig świata.

Po nerwowym rozstaniu z Tottenhamem, Emmanuel Adebayor pozostawał bez klubu aż do momentu zainteresowania się nim przez Crystal Palace, Alan Pardew stwierdził, że to gracz który będzie idealnym wzmocnieniem dla jego drużyny, a z humorami gracza Pardew powinien sobie poradzić.

Jak na razie największą furorę w Anglii, Adebayor robił gdy był graczem Arsenalu Londyn w latach 2006-2009, wtedy to w 104 spotkaniach ligowych zdobył 46 goli. Później przyszła pora na Manchester City, tutaj niestety zagrał tylko 34 spotkania w których zdobył 15 goli. Grając w Tottenhamie rozegrał łącznie 92 spotkania ligowe, w których zdobył 35 goli. W styczniu trafił obecnie do Crystal Palace, zdołał już zadebiutować w meczu przeciwko Bournemouth, jednak obyło się bez gola, chociaż swoją szansę w końcówce meczu miał.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.