Pep Guardiola poprowadzi Manchester City

Manchester City w końcu opublikował oficjalny komunikat w sprawie nowego trenera drużyny, wiadomo już że od nowego sezonu drużynę City poprowadzi Pep Guardiola, obecny trener Bayernu Monachium. Wraz z tym komunikatem klub chciał skończyć wszelkie plotki, aby obecny trener Manuel Pellegrini mógł spokojnie dokończyć sezon.

Plotki w sprawie przejścia Guardioli do Manchesteru City rozpoczęły się po tym jak Pep wydał oświadczenie, że nie przedłuży kontraktu z Bayernem Monachium i będzie chciał poprowadzić teraz klub z Premier League. Od razu w internecie pojawiło się wiele informacji, jednak za każdym razem stawiano że Pep przejdzie do Manchesteru City lub do Manchesteru United, ewentualnie do Chelsea Londyn.

Nawet gdy Manchester City nie szalał na rynku transferowym, stwierdzono że klub nie będzie nikogo kupował, gdyż po przyjściu Pepa Guardioli on sam zrobi selekcję zawodników i zakupi graczy, którzy mu się przydadzą.

Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na pojedynki trenerów Guardiola – Klopp, a więc dawnych rywali z Bayernu i Borussi. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, do ligi wróci jeszcze Mourinho i wtedy obejrzymy pojedynki byłych rywali z Barcelony i Realu a więc Guardiola – Mourinho.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.