Allegri trenerem Chelsea ? Czy może kolejna plotka

Serwis Calciomercato opublikował dzisiaj informację jakoby Massimiliano Allegri obecny trener Juventusu od przyszłego sezonu miałby przejść do Chelsea Londyn, ponoć już z nową drużyną podpisał czteroletni kontrakt, ale ile w tym prawdy bardzo ciężko powiedzieć, wydaje się chyba że to plotka, szczególnie że do Chelsea dopiero co trafił Guus Hiddink.

Z jednej strony plotka, z drugiej strony dlaczego nie, po przyjściu do Chelsea Hiddinka gra nieco się poprawiła, ale drużyna nadal zajmuje dalekie 13 miejsce, wygrywając dwa na pięć ostatnich spotkań.

Dlaczego akurat Allegri miałby zmieniać barwy z włoskiego Juventusu na Chelsea nikt nie wie, w drużynie Juventusu jest on trenerem od 2014 roku, obecnie jego drużyna zajmuje drugie miejsce w lidze, z dwoma punktami straty do Napoli. W poprzednich dwóch sezonach Juve świętowało tytuł mistrza Włoch, czego chcieć więcej ? Oczywiście oprócz sukcesów w Lidze Mistrzów.

Obecny kontrakt Alleginiego w Juventusie wygasa w 2017 roku, aby przejście do Chelsea było możliwe trener musiałby dogadać się ze Starą Damą, w kwestii wcześniejszego zakończenia kontraktu.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.