Serwis Calciomercato opublikował dzisiaj informację jakoby Massimiliano Allegri obecny trener Juventusu od przyszłego sezonu miałby przejść do Chelsea Londyn, ponoć już z nową drużyną podpisał czteroletni kontrakt, ale ile w tym prawdy bardzo ciężko powiedzieć, wydaje się chyba że to plotka, szczególnie że do Chelsea dopiero co trafił Guus Hiddink.

Z jednej strony plotka, z drugiej strony dlaczego nie, po przyjściu do Chelsea Hiddinka gra nieco się poprawiła, ale drużyna nadal zajmuje dalekie 13 miejsce, wygrywając dwa na pięć ostatnich spotkań.

Dlaczego akurat Allegri miałby zmieniać barwy z włoskiego Juventusu na Chelsea nikt nie wie, w drużynie Juventusu jest on trenerem od 2014 roku, obecnie jego drużyna zajmuje drugie miejsce w lidze, z dwoma punktami straty do Napoli. W poprzednich dwóch sezonach Juve świętowało tytuł mistrza Włoch, czego chcieć więcej ? Oczywiście oprócz sukcesów w Lidze Mistrzów.

Obecny kontrakt Alleginiego w Juventusie wygasa w 2017 roku, aby przejście do Chelsea było możliwe trener musiałby dogadać się ze Starą Damą, w kwestii wcześniejszego zakończenia kontraktu.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz