Angielskie media sportowe donoszą, że obecny menadżer Manchesteru United, Louis van Gaal będzie sprawował swoją funkcję do końca sezonu, wstępnie ujawniono że następcą holendra ma być Jose Mourinho, jednak sam klub jeszcze oficjalnie nie opublikował żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Wydaje się że sytuacja van Gaala jest już przesądzona, trener Czerwonych Diabłów gra ze swoją drużyną w kratkę, a nikt sobie nie wyobraża aby Manchester w obecnym sezonie nie zapewnił sobie miejsca zapewniającego rozgrywki europejskie a najlepiej Ligę Mistrzów.

Po porażce z Southampton, Louis van Gaal sam stwierdził że jeżeli władze klubu się zgodzą odejdzie z drużyny bo nie czuje dobrych więzi z graczami, jednak na razie nikt nie powiedział oficjalnie o zwolnieniu.

Kolejne pytanie czy faktycznie Mourinho zostałby następcą va Gaala, wydaje się że to jest bardzo prawdopodobne, od momentu zwolnienia z Chelsea Londyn, portugalczyk pozostaje bez pracy a Old Trafford mogłoby być idealnym rozwiązaniem dla doświadczonego Mourinho.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz