Tottenham Londyn odniósł kolejne spotkanie ligowe już dwunaste w tym sezonie, tym razem drużyna Tottenhamu rozbiła na wyjeździe Norwich 3:0, na listę strzelców wpisywali się Alli i dwukrotnie Kane, wygrana była trzecią z rzędu wygraną w lidze, dzięki czemu Tottenham zajmuje obecnie trzecią pozycję.

To co wyprawia Tottenham w tym sezonie budzi respekt innych drużyn z czołówki, po 24 kolejkach drużyna zajmuje trzecią pozycję i ma tylko 5 punktów straty do lidera i taki sam bilans punktowy jak czwarty Arsenal Londyn. Widać, że Tottenham w tym sezonie będzie chciał celować w Ligę Mistrzów, co z obecną formą może mieć dobre zakończenie.

Przeciwnikiem wtorkowego meczu dla Tottenhamu, była walcząca o utrzymanie ekipa Norwich, zajmująca dotychczas 17 pozycję i mając tylko dwa punkty przewagi nas strefą spadkową.

Tak się złożyło, że 24 kolejka przygotowała nam kilka par właśnie drużyn walczących o tytuł bądź Ligę Mistrzów z drużynami walczącymi o utrzymanie, oprócz pary Norwich – Tottenham, mieliśmy takie spotkania jak Sunderland – Manchester City czy też West Ham – Aston Villa.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz