Manchester United polował na Neymara

Manchester United latem 2015 roku oferował za Neymara ogromne pieniądze, ojciec zawodnika przyznał że Czerwone Diabły oferowały 190 milionów euro, aby Neymar przeniósł się z FC Barcelony do Manchesteru United.

Wszystko wydało się podczas rozprawy sądowej w sprawie niejasności finansowych podczas transferu Neymara z Santosu do Barcelony, ojciec gracza wyraźnie podkreślił, że synowi ni zależy na dużych pieniądzach, w Barcelonie jest szczęśliwy a przykładem jest odrzucona mega oferta z United na kwotę aż 190 milionów euro.

Z innych źródeł wynika, że nawet w styczniowym oknie transferowym Manchester po raz kolejny próbował szans na pozyskanie Neymara, po raz kolejny oferując ogromne pieniądze, według ustaleń 145 milionów funtów.

Gdyby faktycznie doszło do takiego transferu, Neymar stałby się najdroższym piłkarzem na świecie, jednak mało jest prawdopodobne aby Brazylijczyk zmienił barwy z FC Barcelony, z którą ciągle zdobywa kolejne trofea.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.