Kolejne kontuzje w Crystal Palace

Alan Pardew menadżer Crystal Palace ma ogromny problem z kontuzjami w drużynie, do tej pory z urazem nadal zmaga się Yannick Bolasie a wczoraj pojawiły się kolejne informacje związane z kontuzjami z dwoma innymi graczami.

Tym razem z urazami zmagają się Jason Puncheon – naderwane ścięgno i James McArthur – zerwane więzadło w kostce. Pierwszy z nich a więc Puncheon będzie pauzował przez 4-5 spotkań natomiast McArthur będzie pauzował prawdopodobnie do końca sezonu.

Brak trzech graczy nie jest dobrą nowiną dla Pardewa, który nie może przełamać się z drużyną w lidze, mając za sobą pięć porażek z rzędu, przez co drużyna spadła na 12 pozycję.

Do drużyny trafił w styczniu tylko jeden gracz, którym jest Adebayor, wydaje się że to był błąd zakup tylko jednego gracza, bo teraz podczas kontuzji będzie spory problem z ustalaniu składu. Wydaje się, że będzie to nauczka przed przyszłym oknem transferowym, aby faktycznie wzmocnić drużynę chociaż dwoma graczami.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.