Leicester City – Stoke City 3:0

Leicester City nie zwalnia tempa i pewnie pokonuje przed własną publicznością Stoke City, Lisy zaczęły strzelanie już w pierwszej połowie kiedy to do bramki piłkę wpakował Danny Drinkwater.

Cóż można powiedzieć więcej, jak po prostu to kolejna wygrana Leicester do których drużyna prowadzona przez Claudio Ranieriego nas przyzwyczaiła. Tym razem grając przed własną publicznością drużyna Lisów nie patyczkowała się tylko robiła swoje, pierwszy trafił Danny Drinkwater, po przerwie po golu dorzucili Jamie Vardy i Leonardo Ulloa.

Dzięki tej wygranej, Leicester może cieszyć się z pozycji lidera Premier League i spokojnie przygotowywać się do bardzo trudnego kolejnego spotkania ligowego w którym przeciwnikiem będzie Liverpool FC.

Dzisiejsza wygrana nad Stoke City była już dwunastym zwycięstwem w obecnym sezonie, a jeszcze pomyśleć że przed startem rozgrywek Leicester miał być drużyną walczącą o utrzymanie. Cel jaki sobie postawiła drużyna a więc uzbieranie 40 punktów został wypełniony do końca roku, dalszy etap to zabawa, tak twierdzą zawodnicy.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.