Charlie Austin wchodzi z hukiem do Premier League

Charlie Austin który do tej pory występował Queens Park Rangers zmienił barwy na Southampton, w swoim pierwszym meczu wszedł do Premier League z hukiem, zdobywając od razu swojego pierwszego gola, który jak się później okazało dał zwycięstwo Southampton nad Manchesterem United i to jeszcze na boisku rywala.

Dla 26-latka był to debiut marzeń, nie dość że od razu po transferze pojawił się na boisku to jeszcze wykończył wielką drużynę Premier League. Przed przyjściem do Southampton, wielu mówiło że ten gracz może zrobić furorę w najwyższej klasie rozgrywek, wstępnie mówiono o zainteresowaniu Crystal Palace jednak to Święci zdecydowali pozyskać się gracza i jak się na razie okazuje był to transfer nazwany strzałem w dziesiątkę.

W swoim poprzednim klubie a więc w Queens Park Rangers, Charlie Austin występował od 2013 roku, od tego czasu dla swojej drużyny zdobył 45 goli w 82 spotkaniach ligowych, co jest dla młodego gracza ogromnym osiągnięciem.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.