Chelsea pokonuje Arsenal w derbach Londynu

Po pełnym emocji spotkaniu derbów Londynu zwycięsko z pojedynku wyszła Chelsea, pokonując Arsenal 1:0 po golu Diego Costy. Arsenal spotkanie kończył w dziesiątkę po tym jak jak sędzia dał czerwoną kartkę dla Pera Mertesackera już w 18 minucie spotkania.

Przewaga jednego gracza na boisku na pewno pomogła Chelsea, która już w 23 minucie wyszła na prowadzenie po strzale Diego Costy. Jak się później okazało było to trafienie za 3 punty, bo Chelsea nie dała sobie już strzelić gola do końca spotkania.

To druga wygrana z rzędu dla Chelsea, która 19 września grając przed własną publicznością również nie dała szans Arsenalowi Londyn, pokonując go 2:0. Wielu może się zastanawiać, co się stało w dzisiejszym meczu, że będąca ostatnio w słabej formie Chelsea zdołała wygrać z Arsenalem, który znowu w ostatnim czasie był w rewelacyjnej formie, odpowiedź jest prosta to są derby Londynu, tutaj wszystko się może zdarzyć. Zawsze te spotkania trzymają w napięciu, i zawsze gra toczona jest ostro, dlatego czerwone kartki rozdawane są bardzo często aby ostudzić nerwoą atmosferę.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.