Kevin De Bruyne z poważną kontuzją kolana i kostki

Kevin De Bruyne nabawił się poważnego urazu podczas spotkania Pucharu Ligi z Evertonem, Belg nabawił się urazu wiązadła w prawym kolanie oraz urazu stawu skokowego. Zawodnik podczas spotkania z Evertonem w 66 minucie, zdołał strzelić gola i zaliczyć asystę po czym w 80 minucie nabawił się feralnego urazu.

Jak już wiadomo Kevin De Bruyne nie zagra nawet przez 10 tygodni, co dla Manchesteru City jest fatalną informacją, wstępnie mówiono o przerwie około 6 tygodni, jednak już po wizycie u specjalisty sam zawodnik opublikował wpis na Twitterze informując o 10 tygodniowej przerwie oraz chęci szybkiego powrotu na boisko.

Będący w wysokiej formie De Bruyne był dla The Citizens ogromnym wsparciem w walce o tytuł mistrza, teraz wszystko legło w gruzach i wszyscy z niecierpliwością czekają na powrót gracza, szczególnie że zaraz po zakończeniu sezonu rozpoczną się Mistrzostwa Europy, a więc na powrót zawodnik czekają również kibice Reprezentacji Belgii.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.