Nemanja Vidić niespodziewanie ogłosił, że kończy swoją karierę piłkarską. Wszystkim najlepiej znany z występów w Manchesterze City zawodnik miał oprócz występów ligowych, 56 występów w reprezentacji Serbii.

Zawodnik swoją seniorską karierę rozpoczął w 2000 roku w Red Star Belgrade po czterech latach w tym klubie przeniósł się do Spartaka Moskwa gdzie po dwóch latach został wypatrzony w Manchesterze United do którego trafił w 2006 roku. Przenosiny na Old Trafford były dla zawodnika strzałem w dziesiątkę, pod wodzą Sir Alexa Fergusona spędził on fantastyczne chwile w Manchesterze zdobywając trofeum za trofeum. Po dokładnie ośmiu wspaniałych latach przyszła pora na zmiany i Nemanja Vidić postanowił przejść do Interu Mediolan, tutaj zagrał przez sezon rozgrywając 23 mecze.

Teraz przyszła pora na koniec kariery, zawodnik wydał specjalne oświadczenie, jednak wszyscy liczą że bardzo szybko wróci już jako trener bądź asystent, aby kontynuować swoją karierę piłkarską już jako ten siedzący na ławce i najlepiej prowadzący swoją drużynę.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz