Chelsea Londyn rozbija MK Dons 5:1 w FA Cup

Chelsea Londyn nie dała żadnych szans Milton Keynes Dons rozwijając swojego rywala w 4 rundzie FA Cup aż 5:1, hat-trickiem popisał się Oscar, po golu dorzucili Hazard z rzutu karnego i Traore.

Spotkanie nie przyniosło nam żadnych sensacji, Chelsea przyjechała tylko i wyłącznie po wygraną, aby czasami nie trzeba było powtarzać spotkania i już w 16 minucie Oscar otworzył wynik spotkania. Mimo wyjścia na prowadzenie gospodarze wyrównali w 22 minucie, jednak już w 32 minucie Oscar po raz kolejny wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Tuż przed przed przerwą Oscar zaliczył trzecie trafienie, uzyskując dzięki czemu hat-tricka.

Po przerwie dzieła zniszczenia dokonali Hazard i Traore, najpierw ten pierwszy wykorzystał w 55 minucie rzut karny, a Traore w 62 minucie ustalił wynik meczu na 5:1. Dzięki wygranej drużyna na spokojnie może skupić się na lidze i czekać na rozlosowanie par 5 rundy FA Cup, która tak na prawdę będzie już 1/8 finału. Wszyscy kibice Chelsea liczą, że wysoka forma z pucharów przeniesie się na Ligę i drużyna będzie szła wzwyż w tabeli.

Dodaj komentarz

Szukaj

Archiwa

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.