Wiadomo już że Pep Guardiola poprowadzi Manchester City od przyszłego sezonu, jednak wiele osób po głębszym zastanowieniu stwierdziło, że nowy menadżer The Citizens będzie pod ogromną presją w nowym klubie, wszystko za sprawą ogromnych pieniędzy, kibice będą oczekiwali od Pepa Guardioli zdobywania trofeów, co będzie wprowadzało nerwowość w drużynie i dla samego trenera.

Oczywiście Pep Guardiola to profesjonalista, który prowadził już ogromną FC Barcelonę a obecnie potęgę niemiecką Bayern Monachium, jednak City może być innym klubem no i co najważniejsze liga angielska jest bardzo zrównana poziomem, tutaj w walce o tytuł nie liczą się dwie drużyny tylko 5-6 drużyn i każda chce dawać z siebie jak najwięcej.

Czy dla Pepa praca w nowej lidze nie będzie zbyt dużym wyzwaniem ? Wydaje się że Guardiola powinien sobie poradzić, jednak czy poradzą sobie z tym kibice, czy nie będą wymagać rzeczy zbyt szybko od razu w pierwszym sezonie, duże pieniądze na pewno pomogą w przeprowadzaniu transferów, jednak pieniędzmi tytuły się nie zdobędzie, trzeba go najpierw wywalczyć.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz