Wiadomo już, że Alexandre Pato poczeka jeszcze na swój debiut w Chelsea Londyn, na konferencji prasowej obecny trener Chelsea, Guus Hiddink poinformował, że klub przygotował dla Pato odpowiedni plan przygotowawczy, aby zawodnik wrócił do optymalnej formy, dopiero po przejściu tego okresu będzie miał on szansę na debiut.

Po raz ostatni Alexandre Pato rozegrał spotkanie ligowe w listopadzie w swoim poprzednim klubie, od tego czasu na pewno forma spadła, dlatego Hiddink nie chce ryzykować występu gracza przed jego wcześniejszego przygotowania.

Dla Pato dobra forma może być przepustką do transferu definitywnego, bo prawo pierwokupu Chelsea Londyn zapewne zostanie dopiero uruchomione po tym jak gracz udowodni swoją wartość. Wszyscy zapewne liczą, że Pato wróci do formy jaką prezentował podczas pobytu w AC Milan, kiedy to w przeciągu pięciu lat rozegrał 117 spotkań w których zdobył 51 goli.

Chelsea Londyn teraz czeka trudny okres w lidze, 13 pozycja w lidze na pewno nie zadowala kibiców, którzy przed sezonem na pewno nie spodziewali się że ich ulubieńcy zagrają tak fatalny sezon.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz