Enrique Cerezo, który obecnie sprawuję funkcję prezesa Atletico Madryt potwierdził, że czyni wszelkie starania aby już latem Diego Costa mógł trafić do Atletico a więc do swojego poprzedniego klubu.

Diego Costa przeniósł się w 2014 roku z Atletico Madryt do Chelsea Londyn, jednak na pewno nie rozgrywa już takich spotkań jak w poprzednim klubie, jak na razie w 45 spotkaniach zdobył 28 goli. Według ustaleń, na razie Chelsea Londyn nie otrzymała oferty, jedynie wszyscy trzymają się słów prezesa, że ma zamiar pozyskać gracza.

Dodatkowo na plus Atletico Madryt przemawia ostatni duży transfer z klubu, Atletico Madryt opuścił Jackson Martínez, za którego Chiński Guangzhou Evergrande zapłacił aż 45 milionów euro, wielu już rozpoczęło komentarze, że Atletico zbiera pieniądze na Costę.

Coś w tych słowach może być, że władze klubu są świadome że tak tanio Costy nie wykupią z Chelsea, a każda suma na pewno się przyda w negocjacjach. Przyjście do poprzedniego klubu Costy mogłoby być dużym wzmocnieniem dla obecnego wicelidera Primera division.

admin Aktualności, Bez kategorii

Dodaj komentarz