Vincenzo Montella, co dalej z trenerem ?

Cały czas w mediach trwa dyskusja do dalej z trenerem Fiorentiny, czy Vincenzo Montella pozostanie na kolejny sezon w klubie czy też zmieni otoczenie, wiele się mówi o zainteresowaniu Napoli, AS Romy czy też AC Milanu. Obecny kontrakt Montelli wygasa w czerwcu 2017 roku, jednak wiele klubów chciałoby pozyskać trenera już latem.

Vincenzo Montella dla Premium Sport powiedział, że obecnie jest częścią Fiorentiny i skupia się na uzyskiwaniu dobrych wyników z tą drużyną. Trener dodał również: „Moja przyszłość nie jest uzależniona o osiągnięć w Lidze Europy czy też od tego czy zakwalifikujemy się do kolejnej edycji Ligi Europy. Mam obecnie ważny kontakt z klubem, po zakończeniu sezonu zasiądziemy z władzami klubu i porozmawiamy o planach przyszłościowych klubu”.

Obecnie Fiorentina zajmuje czwartą pozycję w Serie A oraz czeka na pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Europy, w którym podejmować będzie Dynamo Kijów.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.