Mohamed Salah zostanie wykupiony ?

Mohamed Salah może zostać wykupiony przez Fiorentinę, wiele wskazuje na to że władze klubu z Florencji będą chcieli zatrzymać zawodnika na stałe, z wstępnych ustaleń wynika że Chelsea Londyn może zażądać około 18 milionów funtów za Salaha.

Mohamed Salah do Chelsea trafił w 2014 roku jednak nie znalazł uznania u trenera dlatego też został wypożyczony do Fiorentiny. Według The Telegraph Fiorentina będzie chciała zatrzymać gracza na kolejne lata jednak kwota którą musi zapłacić za gracza to około 18 milionów funtów.

Obecnie Salah stanowi dobre wsparcie dla drużyny Fiorentiny, odkąd pojawił się we Florencji rozegrał siedem spotkań ligowych w których zdobył cztery gole. Według doniesie mediów również Juventus i Roma są zainteresowane pozyskaniem Salaha.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.