azspk.pl startuje !

Miło nam wszystkich poinformować o tym że w dniu dzisiejszym startujemy z Polskim serwisem kibiców ACF Fiorentina, strona działająca pod adresem azspk.pl będzie przez nas bieżąco aktualizowana a wszystkich kibiców Violi zapraszamy do codziennego zaglądania i czytania najnowszych informacji prosto z klubu.

Wraz ze startem serwisu zapraszamy osoby które chciałby dołączyć do naszej ekipy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@azspk.pl. Poszukujemy redaktorów, którzy pomogliby nam w prowadzeniu serwisu.

Mamy nadzieje że z czasem serwis stanie się miejscem spotkań prawdziwych kibiców Fiorentiny. Zapraszamy wszystkich do udzielania się w serwisie.

fot. footballpictures.net

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.