Jak donosi Tuttosport, AC Milan będzie chciał aby Vincenzo Montalla od nowego sezonu poprowadził ich drużynę, jedynym problemem może być kwota, jaką Milan musiałby zapłacić w przypadku odejścia Montelli z Fiorentiny, mowa tu o kwocie 5 milionów euro.

AC Milan chce wykorzystać sprzeczkę Montelli z kibicami, po meczu z Sevillą fani wygwizdali drużynę, wtedy w obronie swoich zawodników stanął Montella, co spowodowało złe odebranie ze strony kibiców fioletowych, Montella krytykował swoich kibiców, co im się nie spodobało.

Filippo Inzaghi, który obecnie prowadzi AC Milan ni radzi sobie zbyt dobrze, drużyna zajmuje dalekie jedenaste miejsca, dlatego władze klubu chętnie zatrudniliby Montellę, który z Fiorentiną zdołał awansować do półfinału Ligi Europy a w Serie A walczy z piątą pozycję dającą udział w fazie grupowej Ligi Europy.

Pojawiły się również informacje o następcy Montelli, według tych źródeł trenerem Fiorentiny w przypadku odejścia Montelli, miałby zostać Luciano Spalletti, który przez cztery lata powadził AS Romę a ostatnio rosyjski Zenit.

admin Aktualności

Dodaj komentarz