Montella: musimy walczyć o Ligę Europy

Trener Fiorentiny, Vincenzo Montella powiedział, że wygrana 3:0 nad Parmą nie daje drużynie pewnego miejsca w Lidze europy, drużyna musi walczyć do samego końca sezonu aby zapewnić sobie miejsce dające udział w fazie grupowej Ligi europy.

Dzięki pewnej wygranej nad Parmą, Fiorentina powróciła na piąte miejsce, które zapewnia udział w fazie grupowej Ligi Europy, jednak za plecami drużyna fioletowych nadal ma Genoę oraz Sampdorię. Trener podkreśli, że poniedziałkowa to krok do przodu jednak do końca sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki.

Montella dodał również: „Potrzebujemy punktów, Genoa ma tylko dwa punkty straty do nas, musimy jeszcze powalczyć aby utrzymać się na piątej pozycji, a więc pozycji na którą wszyscy liczymy, która od dłuższego czasu jest naszym celem. Musimy wygrać dwa ostatnie mecze sezonu i wtedy możemy cieszyć się z zapewnienia miejsca w Lidze Europy”.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.