Salah: jestem szczęśliwy w Fiorentinie

Napastnik, Mohamed Salah który jest obecnie wypożyczony do Fiorentiny z Chelsea Londyn, ujawnił że bardzo chętnie pozostałby w drużynie Fiorentiny na kolejny sezon. Przypomnijmy że Salah do Fiorentiny dołączył w styczniu z angielskiego Chelsea Londyn.

Zawodnik po dołączeniu do Fiorentiny udowodnił, że jest bardzo dobrym graczem, 22-latek w ostatnim czasie poinformował, że bardzo chciałby pozostać we Włoszech, jednak wszystko zależy od klubu, czy będzie chciał wykupić zawodnika z Chelsea. Salah dodał: „Moja przyszłość ? Jestem szczęśliwy w Fiorentinie, jednak moim klubem jest Chelsea. Jose Mourinho ? To jeden z najlepszych trenerów na świecie a drużyna Chelsea jest jednym z najlepszych klubów na świecie, póki co skupiam się na grze dla Fiorentiny, latem zobaczymy co się wydarzy. Teraz skupiam się w raz z drużyną na Lidze Europy, liczymy, że jesteśmy w stanie awansować do finału”.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.