Montella: pretensje kibiców słuszne

Vincenzo Montella przyznaje że pretensje kibiców Fiorentiny są jak najbardziej słuszne, drużyna fioletowych zagrała wczoraj bardzo słabe spotkanie, przegrywając z Cagliari 1:3. Ta porażka sprawiła, że drużyna Fiorentiny przegrała swój trzeci mecz z rzędu w Serie A, co ostatni raz zdarzyło się to w lutym 2012 roku.

Vincenzo Montella podkreślił, że czwartkowe spotkanie Ligi Europy mocno osłabiło drużynę, dlatego drużyna nie zagrała na tym samym poziomie co w czwartek, co wykorzystała wczoraj drużyna Cagliari. Trener dodał również: „Ta porażka oddala nas od europejskich pucharów, musimy teraz ciężko pracować aby znaleźć się na miejscu gwarantującym udział w Lidze Europy. Teraz drużyna musi odpocząć aby znowu zacząć grać na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że w następnym meczu będziemy schodzić z boiska przy oklaskach naszych kibiców, którzy już drugi mecz z rzędu wygwizdali zawodników”.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.