Prezydent Fiorentiny negatywnie ocenia sędziego

Włoski biznesmen i prezydent Fiorentiny, Andrea Della Valle negatywnie ocenił pracę sędziego podczas pierwszego meczu półfinałowego Ligi Europy, w którym Fiorentina przegrała z Sevillą 3:0, sędzia spotkania był Felix Brych.

Della Valle twierdzi, że sędzia popełnił wiele błędów co mogło mieć wpływ na przebieg i wynik spotkania. Della Valle podkreślił że według niego i wielu innych osób Trémoulinas faulował Salaha w polu karnym, prezydent fioletowych uznaje że ten faul powinien mieć konsekwencję w postaci rzutu karnego.

Della Valle wyjaśnił również: „Nie będę winić sędziego, ale ręczę za to że Salah był faulowany w polu karnym. Zapytajcie samego zawodnika czy faktycznie był faulowany”. Teraz drużynę Fiorentiny czeka bardzo trudne zadanie w rewanżowym meczu mając stratę trzech goli z pierwszego meczu.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.