Rossi nadal zmaga się z kontuzją

Giuseppe Rossi nie szybko powróci na boiska Serie A, zawodnik nabawił się kolejnej kontuzji kolana a jego powrót na boisko jeszcze musi poczekać. Zawodnik w ostatnim czasie powrócił do treningów po długiej kontuzji której nabawił się we wrześniu, już wydawało się że będzie wszystko w porządku jednak Rossi nabawił się zapalenia ścięgna.

Według FirenzeViola, Rossi cierpi na ten sam problem z którym zmagał się w poprzednim sezonie Mario Gomez. Miejmy nadzieję że Rossi szybko powróci do zdrowia jeszcze przed końcem sezonu aby mógł pomóc drużynie w walce o puchary europejskie.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.