Pasqual: musimy reagować

Obrońca Fiorentiny, Manuel Pasqual jest przekonany że drużyna szybko musi podnieść się po poniedziałkowej porażce aby przygotować się do czwartkowego spotkania Ligi europy przeciwko Dynamo Kijów. Po wczorajszej porażce szanse na udział w Lidze Mistrzów oddaliły się na dziewięć punktów dlatego drużyna musi teraz zagrać jak najlepiej potrafi w czwartkowym spotkaniu rewanżowym Ligi europy.

Manuel Pasqual który w lipcu będzie mógł się pochwalić dziesiątym sezonem w barwach Fiorentiny poinformował na oficjalnej stronie klubu: „Przepraszamy za poniedziałkową porażkę w Veroną. Musimy szybko reagować, musimy szybko się podnieść aby wygrać w czwartek”.

Drużyna Fiorentiny traci obecnie 9 punktów do trzeciej Romy, we wczorajszym meczu kluczowym momentem był niewykorzystany karny przez Alessandro Diamantiego, dodatkowo w ostatnich minutach gry Neto popełnił błąd co wykorzystał rywal, strzelając zwycięską bramkę.

Pasqual dodał również: „Szkoda że wielu fanów nas wygwizdało co na pewno nie poprawia naszych moralów, dobrze że większość kibiców wspiera nas do końca. Teraz naszym celem jest korzystny wynik podczas czwartkowego spotkania. Czeka nas jeszcze sporo czasu przed zakończeniem tego sezonu”.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.