Babacar nie zagra do końca sezonu

Senegalski napastnik Fiorentiny, Khouma Babacar z powodu kontuzji kolana nie zagra do końca sezonu, taką informację opublikowała wczoraj Fiorentina na swojej stronie internetowej. Zawodnik nabawił się kontuzji podczas poniedziałkowego spotkania z Veroną, Babacar na boisku spędził zaledwie 7 minut.

Babacar ma problemy z wiązadłem kolana co wyklucza gracza do końca sezonu, nie jest to dobra zawodnika dla trenera Fiorentiny, dla którego Babacar był idealnym zmiennikiem na końcówki spotkań, o czym wszyscy przekonali się podczas spotkanie z Dynamo Kijów. Wczoraj klub wydał oświadczenie: „Badania wskazały uszkodzenie więzadła w prawy kolanie”.

Vincenzo Montella ma teraz spory problem, oprócz Babacara z kontuzją zmaga się Giuseppe Rossi, który również zmaga się z urazem wiązadła.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.