Montella: martwię się o Fiorentinę

Vincenzo Montella po wysokiej porażce z Napoli 3:0, powiedział że martwi się o Fiorentinę na ostatniej prostej tego sezonu. Fiorentina pokonana w środku tygodniu w Pucharze Włoch, po raz kolejny zagrała słabe spotkanie tym razem przegrywając wysoko w będącym w słabej formie Napoli.

Montella dla Sky Sport Italia powiedział: „Wczorajszy dzień był straszny dla całej drużyny. Nie wykorzystaliśmy naszych walorów, zagraliśmy słabo w ataku. Trochę mnie martwi taka dyspozycja, ale liczę że szybko się podniesiemy i dobrze zakończymy ten sezon. Nie myślałem nad mecze Ligi europy, byłem skupiony na meczu z Napoli, jednak rotacje w składzie nie zadziałały prawidłowo”.

Trener nie chciał winić takiej formy meczem przeciwko Juventusowi w środku tygodnia, zaryzykował wystawiając początkowo trzech obrońców jednak szybko się to zemściło i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.