Pasqual: Napoli było bardziej zdeterminowane

Manuel Pasqual stwierdził po wczorajszej porażce z Napoli, że przeciwnik był bardziej zdeterminowany niż Fiorentina dlatego zwyciężył to spotkanie. Kapitan Fiorentiny powiedział dla Rai Sport, że drużyna Fiorentiny szybko musi się podnieść, w ciągu kilku dni przegrała wysoko dwa mecze po 3:0.

Pasqual liczy że gracze Fiorentiny już w najbliższym spotkaniu wrócą na właściwą drogę, szczególnie że Fiorentina to drużyna która ma walczyć o wysokie miejsce w lidze. Kapitan Fiorentiny dodał: „Jesteśmy ważnym zespołem i chcemy wszystkim to udowodnić”.

Najbliższą okazję drużyna fioletowych będzie miał już 16 kwietnia, w wyjazdowym spotkaniu ćwierćfinału Ligi Europy, gdzie zmierz się z Dynamem Kijów.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.