Montella: jeszcze Fiorentina nie upadła

Fiorentina w niedzielne popołudnie odniosła cenne zwycięstwo w derbach Toskanii, pokonując Empoli 3:2, po meczu trener fioletowych Vincenzo Montella powiedział, że jeszcze Fiorentina nie upadła jak to już wielu sądziło i wskazywało klub na porażkę. Drużyna odniosła drugie zwycięstwo w lidze z rzędu, dzięki czemu utrzymuje piąte miejsce premiowane uczestnictwem w fazie grupowej Ligi Europy.

Trener również odniósł się również do rewanżowego spotkania półfinału Ligi Europy, mówiąc: „Co do półfinału, nie jesteśmy jeszcze skreśleni, musimy wierzyć chociaż musimy najpierw odrobić trzy stracone gole na wyjeździe. Drużyna nie załamała się po czwartkowej porażce i nadal chce walczyć o awans. Porażki powinny być oceniane w całości, nas czeka rewanż w którym możemy jeszcze wiele osiągnąć”.

Trener zapytany o przyszłość Fiorentiny powiedział: „Jestem spokojny o przyszłość, widać że zespół chce pracować i rozwijać się. Ja również jestem pełen entuzjazmu, który miałem już wcześniej. Na razie pozostaje nam walka w lidze i Lidze europy, piąte miejsce w Serie A to miejsce na które zasługujemy, ale musimy o nie powalczyć, bo rywale nie odpuszczą”.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.